Mgr. Jakub Hrubeš
 

Po více než šestileté zkušenosti v korporátní sféře, kde jsem vystřídal několik vedoucích pozic a měl v týmu více než 80 lidí, jsem nakonec došel do bodu, kdy jsem zjistil, že chci dělat práci, která bude mít společenský přesah.  

Díky tomu, že jsem se dlouhou dobu věnoval také práci kondičního trenéra a přičichnul jsem jako závodník k vrcholovému sportu, uvědomil jsem si, že pro dosažení jakéhokoliv cíle je naprosto klíčová psychická odolnost. Začal jsem se tedy věnovat do hloubky mentálnímu koučinku a nyní jej nabízím jako samostatnou službu, a to jak pro sportovce, tak nesportovce. 

Svým klientům nabízím péči, kterou nikde jinde nedostanou. Jedná se o kompletní restart jejich života a u sportovců především o  akceleraci jejich výkonnosti. S některými klienty spolupracuji několik let, prošli jsme společně obrovskými změnami, a hlavně díky tomu jsem získal zkušenosti, které využívám každý den ve své praxi. 

12 000 hodin

Sportovního koučinku

200+

Nadšených klientů

13 let 

Zkušeností

S čím se na mě můžete obrátit


Individuální koučink

Zlepšete svůj život a dosáhněte svých cílů v osobním i sportovním životě s individuálním koučinkem, který vám pomůže objevit potenciál, řešit výzvy a dosáhnout excelentního sportovního výkonu. Mé koučovací služby jsou navrženy tak, aby vám poskytly podporu a konkrétní strategie pro dosažení optimálního výkonu nebo životních změn.

Akreditovaný kurz koučinku MŠMT

Získejte klíčové dovednosti a znalosti pro úspěšnou kariéru v oblasti mentálního koučinku a pomozte sobě nebo vašim klientům dosáhnout svého plného potenciálu s naším komplexním kurzem mentálního koučování. 

 

Spolupracuji


Sledujte mě na Instagramu


Zatím asi moje nejlepší přednáška, rozhodně ta, u které jsem se cítil nejlíp. 🧙 V rámci DNE PSYCHICKÉHO ZDRAVÍ jsme se na gymnáziu @zatlanka pobavili, jak bojovat s úzkostmi, kde se berou a také jsme…

Tenhle citát jsem měl roky na tapetě notebooku. 💻 Bylo to hlavně kvůli tomu, abych se nebál dělat věci, které mi nejsou příjemný. A že jich bylo, je a bude. 😱🧟 RISK je prostě věc, kterou MUSÍTE…

Jít příkladem! Když pracuješ se sportovci, musíš jit příkladem. A to jak hlavou 🧠 tak tělem 🏋️‍♀️! Kouč, který se o sebe nestará, je pro mě jako nepotetovaný tatér! ☦️ Když něco děláš, musíš tím žít!…

“Proč je důležité mít pozitivní vnitřní dialog ve sportu? 🌟 Není to jen o tom, co si myslíte, ale jak to ovlivňuje vaše výkony! Kladný přístup k sobě samým zvyšuje sebedůvěru, snižuje stres a přináší…

Napište mi

Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.