Mgr. Jakub Hrubeš
 

Po více než šestileté zkušenosti v korporátní sféře, kde jsem vystřídal několik vedoucích pozic a měl v týmu více než 80 lidí, jsem nakonec došel do bodu, kdy jsem zjistil, že chci dělat práci, která bude mít společenský přesah.  

Díky tomu, že jsem se ve volném čase věnoval práci kondičního trenéra a přičichnul jsem jako závodník k vrcholovému sportu, uvědomil jsem si, že pro dosažení jakéhokoliv cíle je naprosto klíčová psychická odolnost. Začal jsem se tedy věnovat do hloubky mentálnímu koučinku a nyní jej nabízím jako samostatnou službu, a to jak pro sportovce, tak nesportovce. 

Svým klientům nabízím péči, kterou nikde jinde nedostanou. Jedná se o kompletní restart jejich života a u sportovců především o  akceleraci a ukotvení výkonnosti. S některými klienty spolupracuji několik let, prošli jsme společně obrovskými změnami, a hlavně díky tomu jsem získal zkušenosti, které nikde jinde nedostanete.  

12 000 hodin

Sportovního koučinku

200+

Nadšených klientů

13 let 

Zkušeností

S čím se na mě můžete obrátit


Individuální koučink

Zlepšete svůj život a dosáhněte svých cílů v osobním i sportovním životě s individuálním koučinkem, který vám pomůže objevit potenciál, řešit výzvy a dosáhnout excelentního sportovního výkonu. Mé koučovací služby jsou navrženy tak, aby vám poskytly podporu a konkrétní strategie pro dosažení optimálního výkonu nebo životních změn.

Akreditovaný kurz koučinku MŠMT

Získejte klíčové dovednosti a znalosti pro úspěšnou kariéru v oblasti mentálního koučinku a pomozte sobě nebo vašim klientům dosáhnout svého plného potenciálu s naším komplexním kurzem mentálního koučování. 

 

Spolupracuji


Napište mi

Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.