Jsem mentální kouč a fitness trenér, který vám pomůže zlepšit život a maximalizovat výkon.

O mně


Po více než šestileté zkušenosti v korporátní sféře, kde jsem vystřídal několik vedoucích pozic a měl v týmu více než 80 lidí, jsem nakonec došel do bodu, kdy jsem zjistil, že chci dělat práci, která bude mít společenský přesah.  

Díky tomu, že jsem se ve volném čase vždy věnoval práci fitness trenéra, jsem si uvědomil, že pro dosažení jakéhokoliv cíle je naprosto klíčová mentální pohoda. Začal jsem se tak věnovat do hloubky mentálnímu koučinku a nyní jej nabízím jako samostatnou službu.

Svým klientům nabízím péči, kterou nikde jinde nedostanou. Jedná se o kompletní restart jejich života. S některými klienty spolupracuji už několik let, prošli jsme společně obrovskými životními změnami, což mně dodalo nepřenositelné zkušenosti pro tuto profesi. 


10 000 hodin

Sportovního koučinku

150+

Nadšených klientů

11 let 

Zkušeností


Služby


Možnost spolupráce osobně i online | Místo: Praha | Tel. č.: 724 381 600

Mentální koučink

Mentální koučink je metoda, při které s klienty nejdříve společně poznáváme, jací skutečně jsou. Poté už se bavíme o jejich reálných problémech, které je v životě trápí a zaměřujeme se na jednotlivá témata. Pojďme společně najít vaše skutečné já a změňme váš život!  

Zobrazit více

Mým hlavním cílem v roli mentálního kouče je, aby klient postupně sám dokázal identifikovat svůj problém, změnil své myšlení a vytvořil si tak nové efektivní návyky. Téměř nehraje roli, jestli naproti mě sedí manažerka, která nemůže vyjít se svými kolegy, sportovec, který není schopný maximální výkon v pravý čas nebo někdo úplně jiný, kdo je dlouhou dobu sám a nemůže najít partnera, i když by pro to udělal cokoliv. Každý klient je samozřejmě individualita, a tak k němu i přistupuji. Téměř vždy ale existuje blokátor, který musíme společně najít a postupně ho nahradit něčím novým a lepším. 

Fitness trénink 

Zdraví je vždy na prvním místě. Pokud nejsme fit a jdeme z nemoci do nemoci, nemůžeme očekávat, že jakkoliv změníme svou postavu. Základem je kvalitní stravování, pravidelné cvičení a celkové zvyšení obranyschopnosti svého těla. I malá změna může mít obrovský efekt. Nechte mě, ať vám s ní pomůžu!

Zobrazit více

Cítit se fit znamená pro každého něco úplně jiného. Pro někoho to je ploché břicho nebo uběhnutí několika kilometrů bez zastavení. Pro jiného ale zvládnutí studených měsíců bez nachlazení nebo nemoci. Zdraví a fyzická kondice jsou vždy propojeny a nikdy nemůžeme dosáhnout výsledku na svém těle, když jsme neustále nemocní doma. Pomocí ověřeného a pravidelně vylepšovaného zdravotně - estetického systému pracujeme s klienty na zocelení jejich zdraví. Postupnými kroky směřujeme do stavu, kdy se skutečně cítí fit a jsou plní energie. A to se vždy nakonec pozitivně projeví v jejich osobním životě, práci a celkové výkonnosti.

Online fitness poradenství

Současná situace sportu zrovna nepřeje. I tak se ale najde skupina bojovníků, která to nevzdává a cvičí doma nebo za děště a zimy venku. A jsou lidé, kteří právě teď chtějí začít a splnit si svůj sen. Pro vás všechny jsem připravil možnost online fitness poradenství, při kterém vše nastavíme tak, abyste dosáhli svého cíle co nejefektivněji a s radostí!

Zobrazit více

Služba probíhá skrz 60´ video konferenci (Zoom, Skype, Facetime nebo Whatsapp). V průběhu první
30´ konzultace, která je zdarma, se s klientem poznáváme a společně si sdělíme představy o průběhu naší spolupráce. Další postup je pak s každým unikátní a přizpůsobený jeho potřebám. V případě, že už doma cvičíte podle vlastního programu nebo třeba podle videí, můžeme váš trénink probrat, upravit nebo se zaměřit na techniku jednotlivých cviků, v kterých si nejste jistí. Službu je též možné koupit jednorázově nebo jako dárek. 

Maximalizace výkonu


Kromě klasických individuálních programů se specializuji na maximalizaci sportovního výkonu.  Jako bývalý veslař a celoživotní sportovec totiž přesně vím, jaké myšlenky sportovce před i během výkonu provázejí a jsou většinou hlavním rozdílem mezi prohrou a vítězstvím. Jde o typ koučinku, pomocí kterého se společnými silami a pravidelným mentálním tréninkem snažíme maximálně využít mentální potenciál sportovce, postupně v něm při dodržení etického kodexu budovat pozitivní myšlení vítěze a rozvíjet jeho psychické schopnosti. 

Jak to funguje


S klienty se nejdříve scházíme na nezávazné schůzce, na které se poznáme a řekneme si, jaké jsou představy o naší spolupráci. Už první setkání může být přitom průlomové, protože jenom definovat nahlas náš společný cíl, je někdy dost obtížné. Předtím, než se klienti rozhodnou, že se mnou skutečně chtějí začít spolupracovat, musí mě alespoň trochu poznat a zjistit, jak pracuji, jaké metody používám a jakou formu spolupráce bychom zvolili. Každý můj klient je specifický, má své hodnoty, cíle a většinou i představu čeho chce ve finále dosáhnout. První schůzka probíhá vždy v neutrálním, klidném prostředí s maximální mírou soukromí, abychom se cítili dobře a mohli se v klidu soustředit na to důležité. Na nás.

Anonymita a financování


Všichni moji klienti jsou vedeni anonymně, a pokud si to nepřejí, nenajdete je nikde na sociálních sítích nebo referenčních stránkách. Respektuji maximálně jejich soukromí, a protože velmi často řešíme choulostivé záležitosti, zůstávají tato témata a celá spolupráce jenom mezi námi. Nikde se nechlubím úspěchy svých klientů, protože je to hlavně jejich zásluha a já jim v celém procesu změny jenom pomáhám. Vždy je pro mě nejdůležitější, aby byl klient na konci naší spolupráce spokojený a dosáhl nastavených met a cílů. To je pro mě totiž ta největší odměna.

Služba, kterou nabízím je sestavená naprosto exkluzivně, individuálně a na míru s přihlédnutím k veškerým aspektům klientova života, tudíž i k finanční stránce. Plán je pružný a záleží na tom, čeho opravdu chcete dosáhnout. Položím vám teď jednu otázku. Kdybych v tuto chvíli přetočil čas a vy jste se viděli za několik měsíců ve svém novém vysněném těle a s širokým úsměvem od ucha k uchu po ukončení naší spolupráce, kolik byste za ten pocit byli schopni zaplatit?

Zkušenosti mých klientů


"Kubu znám už 7 let a prošel se mnou velkou životní etapu, kdy se všechno měnilo, a to jak v práci, tak v osobním životě. Je to neskutečný pohodář, sympaťák a je s ním hrozná legrace. Ale hlavně je to profík. Musím říct, že ho lidé mají hrozně rádi. Někdy mě až překvapuje, jak rychle umí zapadnout mezi ostatní, aniž by je někdy předtím viděl. Svou prací si je jistý v kramflecích. Začínáme osmý rok naší spolupráce a rozhodně nekončíme!"

Monika
Jednatelka Fox Trans CZ

"Když jsem se rozhodnul, že musím se svým tělem něco udělat, vybíral jsem člověka, s kterým bych se bez ohledu na věk cítil dobře. A podařilo se mi získat jako osobního kouče právě Kubu! Je to člověk, který mi vrátil opět sebevědomí, že se i ve svému věku můžu držet v kondici! Kuba je nejen znalec potřeb fyzického těla, ale především skvělý analytik duše, který umí předat energii a vyburcovat zlenivělé jedince jako jsem já k novému životu! Navíc umí přizpůsobit celý program k mým potřebám a vytvořit více než přátelskou atmosféru. Díky Kubo, seš super!"

Tomáš
Rotaryán

"Ke sportu ani pohybu jsem nikdy neměl příliš vřelý vztah a nebýt dobrého trenéra a kouče, byl bych na tom stále stejně. Jakub mi pomohl se do toho "dostat" a dohnat mezery z mládí. Díky mému sedavému zaměstnání to zároveň opravdu neměl jednoduché. Po roce pravidelného cvičení vím, jak funguje moje tělo, cvičení mě baví a hlavně – vidím na sobě výsledky. Kubo, díky!"

Martin
Jednatel Zaloto

"Byla jsem naprostý začátečník s nulovými zkušenostmi se spoluprací s trenérem. Všechno pro mě bylo nové a vzbuzovalo ve mně pochybnosti a obavy, že ještě než jsem začala, tak se tep blížil ke svému maximu. O to bylo příjemnější, když si člověk podal ruku s Kubou, z kterého vyzařoval klid s lidským a zároveň profesionálním přístupem. Teď už se naše spolupráce počítá na roky a jsem tomu ráda, že jsem vystoupila ze své komfortní zóny. Kubovi nejsou cizí slova jako empatie, smysl pro humor, ale zároveň přísnost v tom nejlepším slova smyslu, jelikož si neplatíte za povídání u kafe, ale to, že z vás vás dostane, co ve vás je s maximálním respektem a šetrností k vaší schránce."

Karolína
Ekonom

"Už to bude půl roku, co jsem byla zraněním přinucena skončit s atletikou. Naštěstí jsem krátce potom potkala Kubu, který mi nejenom pomohl mé zranění správným a efektivním cvičením vyléčit, ale také mi dodal novou motivaci se zlepšovat. Tentokrát se však díky Kubovi nezlepšuji pro někoho jiného, ale pro sebe samu a za to jsem mu nesmírně vděčná."

Míša
Studentka, atletka
"Spolupracujeme s Kubou už 5 let. Začaly jsme v době, kdy jsme v našich životech potřebovaly nový impuls. A setkání s Kubou a jeho profesionální a empatický přístup, jím určitě byly a pořád jsou."
Alena & Klára
Poradenské psycholožky

Napište mi


Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.