Jsem mentální kouč a fitness trenér, který vám pomůže zlepšit život a maximalizovat výkon.

O mně


Po více než šestileté zkušenosti v korporátní sféře, kde jsem vystřídal několik vedoucích pozic a měl v týmu více než 80 lidí, jsem nakonec došel do bodu, kdy jsem zjistil, že chci dělat práci, která bude mít společenský přesah.  

Díky tomu, že jsem se ve volném čase vždy věnoval práci fitness trenéra, jsem si uvědomil, že pro dosažení jakéhokoliv cíle je naprosto klíčová mentální pohoda. Začal jsem se tak věnovat do hloubky mentálnímu koučinku a nyní jej nabízím jako samostatnou službu.

Svým klientům nabízím péči, kterou nikde jinde nedostanou. Jedná se o kompletní restart jejich života. S některými klienty spolupracuji už několik let, prošli jsme společně obrovskými životními změnami, což mně dodalo nepřenositelné zkušenosti pro tuto profesi. 


11 000 hodin

Sportovního koučinku

170+

Nadšených klientů

12 let 

Zkušeností


Služby


Možnost spolupráce osobně i online | Místo: Praha | Tel. č.: 724 381 600

Mentální koučink

Mentální koučink je metoda, při které s klienty nejdříve společně poznáváme, jací skutečně jsou. Poté už se bavíme o jejich reálných problémech, které je v životě trápí a zaměřujeme se na jednotlivá témata. Pojďme společně najít vaše skutečné já a změňme váš život!  

Zobrazit více

Mým hlavním cílem v roli mentálního kouče je, aby klient postupně sám dokázal identifikovat svůj problém, změnil své myšlení a vytvořil si tak nové efektivní návyky. Téměř nehraje roli, jestli naproti mě sedí manažerka, která nemůže vyjít se svými kolegy, sportovec, který není schopný maximální výkon v pravý čas nebo někdo úplně jiný, kdo je dlouhou dobu sám a nemůže najít partnera, i když by pro to udělal cokoliv. Každý klient je samozřejmě individualita, a tak k němu i přistupuji. Téměř vždy ale existuje blokátor, který musíme společně najít a postupně ho nahradit něčím novým a lepším. 

Fitness trénink 

Zdraví je vždy na prvním místě. Pokud nejsme fit a jdeme z nemoci do nemoci, nemůžeme očekávat, že jakkoliv změníme svou postavu. Základem je kvalitní stravování, pravidelné cvičení a celkové zvyšení obranyschopnosti svého těla. I malá změna může mít obrovský efekt. Nechte mě, ať vám s ní pomůžu!

Zobrazit více

Cítit se fit znamená pro každého něco úplně jiného. Pro někoho to je ploché břicho nebo uběhnutí několika kilometrů bez zastavení. Pro jiného ale zvládnutí studených měsíců bez nachlazení nebo nemoci. Zdraví a fyzická kondice jsou vždy propojeny a nikdy nemůžeme dosáhnout výsledku na svém těle, když jsme neustále nemocní doma. Pomocí ověřeného a pravidelně vylepšovaného zdravotně - estetického systému pracujeme s klienty na zocelení jejich zdraví. Postupnými kroky směřujeme do stavu, kdy se skutečně cítí fit a jsou plní energie. A to se vždy nakonec pozitivně projeví v jejich osobním životě, práci a celkové výkonnosti.

Moderování akcí

Pokud bych měl bych uvést své nejsilnější stránky, byly by to jednoznačně komunikační a prezentační dovednosti. Moderovat před publikem mi nikdy nedělalo problém, naopak jsem vždycky cítil, že mi to jde samo, od srdce a že dokážu vtáhnout dav do děje a na svou stranu. Tak kdy se vidíme na vaší akci?

Zobrazit více

Komunikace byla vždycky mou hlavní zbraní a i kvůli tomu jsem se přihlásil do výběrového řízení, a nakonec se také stal členem týmu Tvůrčí skupiny elévů Českého rozhlasu. Po několikaměsíčním výcviku, kdy jsem se vlastně učil znovu mluvit, jsem začal pracovat jako moderátor na rozhlasové Dvojce. V tu dobu jsem výsilal desetitisícům posluchačů po celé ČR a neustále pracoval na svém mluveném projevu. Hrozně rád sdílím s publikem svou energii a zapálení a spolu s klientem pokaždé vytváříme takovou kaci, aby z ní všichni měli z radost a zážitek.

Maximalizace výkonu sportovců


Kromě klasických individuálních programů se specializuji na maximalizaci sportovního výkonu.  Jako bývalý veslař a celoživotní sportovec totiž přesně vím, jaké myšlenky a emoce sportovce před i během výkonu napadají a jsou většinou hlavním rozdílem mezi prohrou a vítězstvím. Jde o typ koučinku, pomocí kterého se společnými silami a pravidelným mentálním tréninkem snažíme maximálně využít potenciál sportovce, postupně v něm při dodržení etického kodexu budovat pozitivní myšlení a auru vítěze a rozvíjet jeho psychické schopnosti. 

Jak to funguje


S klienty se nejdříve scházíme na nezávazné schůzce, na které se poznáme a řekneme si, jaké jsou představy o naší spolupráci. Už první setkání může být přitom průlomové, protože jenom definovat nahlas náš společný cíl, je někdy dost obtížné. Předtím, než se klienti rozhodnou, že se mnou skutečně chtějí začít spolupracovat, musí mě alespoň trochu poznat a zjistit, jak pracuji, jaké metody používám a jakou formu spolupráce bychom zvolili. Každý můj klient je specifický, má své hodnoty, cíle a většinou i představu čeho chce ve finále dosáhnout. První schůzka probíhá vždy v neutrálním, klidném prostředí s maximální mírou soukromí, abychom se cítili dobře a mohli se v klidu soustředit na to důležité. Na nás.

Služba, kterou nabízím je sestavená naprosto exkluzivně, individuálně a na míru s přihlédnutím k veškerým aspektům klientova života, tudíž i k finanční stránce. Plán je pružný a záleží na tom, čeho opravdu chcete dosáhnout. Položím vám teď jednu otázku. Kdybych v tuto chvíli přetočil čas a vy jste se viděli za několik měsíců ve svém novém vysněném těle a s širokým úsměvem od ucha k uchu po ukončení naší spolupráce, kolik byste za ten pocit byli schopni zaplatit?

Projekty a výzvy


Kromě individuálních lekcí s klienty se věnuji i dalším projektům spojených hlavně se vzděláváním lidí a předáváním zkušeností v oblastech mentálního koučinku, fitness tréninku, sportu a sportovního managementu, komunikace, měkkých dovedností či prodeje. Potkat mě můžete také při moderování kulturních akcí nebo mě slyšet v podcastech, které pravidelně tvořím. 

V současné době tak přednáším a podílím se jako lektor na tvorbě výukových a certifikačních programů v Mindset Academy pro budoucí mentální kouče, jsem spolumajitelem a lektorem kurzu Trenérská praxe, kde pomáháme začínajícím fitness trenérům využít a naplno rozvinout jejich potenciál a v neposlední řadě moderuji podcast Form Factory Fitness, do kterého zvu zajímavé hosty z oblasti fitness a sportu. 

Zkušenosti mých klientů


"Kuba je velice profesionální a přitom neskutečně přátelský kouč, trenér a mentor. Díky svému hlubokému vhledu do lidí dokáže přizpůsobit svůj přístup tak, aby motivace a efektivita byly co nejvyšší. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pochopit a vylepšit své tělo i mysl."

Anna
Nutriční terapeutka

"Ke sportu ani pohybu jsem nikdy neměl příliš vřelý vztah a nebýt dobrého trenéra a kouče, byl bych na tom stále stejně. Jakub mi pomohl se do toho "dostat" a dohnat mezery z mládí. Díky mému sedavému zaměstnání to zároveň opravdu neměl jednoduché. Po roce pravidelného cvičení vím, jak funguje moje tělo, cvičení mě baví a hlavně – vidím na sobě výsledky. Kubo, díky!"

Martin
Podnikatel

"Jakub je výborný lektor, trenér a profesionální kouč. Když se rozhodnete pro změnu životního stylu, Kuba Vám bude průvodcem, kamarádem a také Vás podpoří na cestě změny. Jsem velice ráda, že Kuba byl mým lektorem na kurzu MINDSET HEALTH COACHING. Kubo, moc děkuji!"

Jana
Mentální koučka

"A personal life and fitness coach who can support high level athletes and professionals. I received a very customized coaching program based on my personal goals."

Kosta
Sales manager IT

"Už to bude půl roku, co jsem byla zraněním přinucena skončit s atletikou. Naštěstí jsem krátce potom potkala Kubu, který mi nejenom pomohl mé zranění správným a efektivním cvičením vyléčit, ale také mi dodal novou motivaci se zlepšovat. Tentokrát se však díky Kubovi nezlepšuji pro někoho jiného, ale pro sebe samu a za to jsem mu nesmírně vděčná."

Míša
Atletka
"Jakub is a very good trainer, professional , and he helps me not only physically but also mentally to progress and reach my goals."
Natalia
Lékařka

Napište mi


Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.