Přednášky a workshopy

Koučink a vzdělávání jsou mým životním posláním a vášní. Kromě akreditovaného kurzu koučinku MŠMT, který spolu s kolegy z řad lektorů pořádáme, se se mnou můžete setkat i na dalších kurzech, workshopech a přednáškách.

Kromě individuálních lekcí s klienty se věnuji i dalším projektům spojených hlavně se vzděláváním lidí a předáváním zkušeností v oblastech mentálního koučinku, fitness tréninku, sportu a sportovního managementu, komunikace, měkkých dovedností či prodeje. Potkat mě můžete také při moderování kulturních akcí nebo mě slyšet v podcastech, které pravidelně tvořím. 

V současné době přednáším v MBA programu na půdě LIGS Univesity, jsem spolumajitelem a lektorem kurzu Trenérská praxe, kde pomáháme začínajícím fitness trenérům využít a naplno rozvinout jejich potenciál a v neposlední řadě moderuji podcast Form Factory Fitness, do kterého zvu zajímavé hosty z oblasti fitness a sportu. V roce 2022 jsem navíc spoluzaložil asociaci IHCA (International health coaching association), které funguje jako platforma pro setkávání a vzdělávání zdravotních koučů. 

V rámci mentální přípravy sportovců spolupracuji také se sportovními týmy, pro které pořádám worskhopy a přednášky v rámci témat výkonnostního koučinku jako je například týmové sebevědomí, zvýšení sebedůvěry, týmová komunikace, soudržnost nebo pravidla leadershipu. 

Recenze


"Kuba je velice profesionální a přitom neskutečně přátelský kouč, trenér a mentor. Díky svému hlubokému vhledu do lidí dokáže přizpůsobit svůj přístup tak, aby motivace a efektivita byly co nejvyšší. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pochopit a vylepšit své tělo i mysl."

Anna
Nutriční terapeutka

Jakub je profesionál na svém místě. Jeho lidský a otevřený přístup pomáhá s postupným odstraňováním vnitřních bariér, ke změně postojů, ke zvyšování výkonnosti a sebevědomí. Každá lekce s ním přináší přiblížení se k vysněnému cíli.

Sam 
Florbalový brankář

Za pár setkání jsem dokázala udělat progres jak sama se sebou, tak na hřišti. Jsem moc ráda, že můžu s Jakubem pracovat a jeho přístup je zcela profesionální a zároveň zábavný tak, že se na každé setkání těším znovu. 

Zuzka
Basketbalistka

Sledujte mě na Instagramu


Když mě oslovili PARAPLAVCI, jestli bych pro ně nechtěl udělat přednášku a zahájit tak dlouhodobou spolupráci, neváhal jsem ani minutu. Zaprvé to jsou profi sportovci, kteří se za měsíc a půl utkají…

Vybrat 10 fotek z Madeiry🇵🇹, tak to byl celkem oříšek. I když jsme se nekoupali ani jednou, protože se počasí neustále měnilo a v jednu chvíli pralo sluníčko a v druhou už foukal vítr a pršelo ☀️⚡️🌧️,…

Nikdy nevíme, jak situace, kterou vnímáme v dané chvíli jako katastrofu, může mít nakonec naprosto opačný dopad na náš život.🤞🔥 A to samé platí i ve světě sportu. Správně přijmutý, i když v tu chvíli…

Motorsport jsem znal hlavně z chvil, když jsme s mým tátou koukali na M. Schumachera 🚗,jak se v sobotním dopoledni prohání na obrazovce naší televize a drtí svojí konkurenci. Byl jsem spíš vždycky na…

Napište mi

Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.