Přednášky a workshopy

Koučink a vzdělávání jsou mým životním posláním a vášní. Kromě akreditovaného kurzu koučinku MŠMT, který spolu s kolegy z řad lektorů pořádáme, se se mnou můžete setkat i na dalších kurzech, workshopech a přednáškách.

Kromě individuálních lekcí s klienty se věnuji i dalším projektům spojených hlavně se vzděláváním lidí a předáváním zkušeností v oblastech mentálního koučinku, fitness tréninku, sportu a sportovního managementu, komunikace, měkkých dovedností či prodeje. Potkat mě můžete také při moderování kulturních akcí nebo mě slyšet v podcastech, které pravidelně tvořím. 

V současné době přednáším v MBA programu na půdě LIGS Univesity, jsem spolumajitelem a lektorem kurzu Trenérská praxe, kde pomáháme začínajícím fitness trenérům využít a naplno rozvinout jejich potenciál a v neposlední řadě moderuji podcast Form Factory Fitness, do kterého zvu zajímavé hosty z oblasti fitness a sportu. V roce 2022 jsem navíc spoluzaložil asociaci IHCA (International health coaching association), které funguje jako platforma pro setkávání a vzdělávání zdravotních koučů. 

V rámci mentální přípravy sportovců spolupracuji také se sportovními týmy, pro které pořádám worskhopy a přednášky v rámci témat výkonnostního koučinku jako je například týmové sebevědomí, zvýšení sebedůvěry, týmová komunikace, soudržnost nebo pravidla leadershipu. 

Recenze


"Kuba je velice profesionální a přitom neskutečně přátelský kouč, trenér a mentor. Díky svému hlubokému vhledu do lidí dokáže přizpůsobit svůj přístup tak, aby motivace a efektivita byly co nejvyšší. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pochopit a vylepšit své tělo i mysl."

Anna
Nutriční terapeutka

Jakub je profesionál na svém místě. Jeho lidský a otevřený přístup pomáhá s postupným odstraňováním vnitřních bariér, ke změně postojů, ke zvyšování výkonnosti a sebevědomí. Každá lekce s ním přináší přiblížení se k vysněnému cíli.

Sam 
Florbalový brankář

Za pár setkání jsem dokázala udělat progres jak sama se sebou, tak na hřišti. Jsem moc ráda, že můžu s Jakubem pracovat a jeho přístup je zcela profesionální a zároveň zábavný tak, že se na každé setkání těším znovu. 

Zuzka
Basketbalistka

Sledujte mě na Instagramu


Zatím asi moje nejlepší přednáška, rozhodně ta, u které jsem se cítil nejlíp. 🧙 V rámci DNE PSYCHICKÉHO ZDRAVÍ jsme se na gymnáziu @zatlanka pobavili, jak bojovat s úzkostmi, kde se berou a také jsme…

Tenhle citát jsem měl roky na tapetě notebooku. 💻 Bylo to hlavně kvůli tomu, abych se nebál dělat věci, které mi nejsou příjemný. A že jich bylo, je a bude. 😱🧟 RISK je prostě věc, kterou MUSÍTE…

Jít příkladem! Když pracuješ se sportovci, musíš jit příkladem. A to jak hlavou 🧠 tak tělem 🏋️‍♀️! Kouč, který se o sebe nestará, je pro mě jako nepotetovaný tatér! ☦️ Když něco děláš, musíš tím žít!…

“Proč je důležité mít pozitivní vnitřní dialog ve sportu? 🌟 Není to jen o tom, co si myslíte, ale jak to ovlivňuje vaše výkony! Kladný přístup k sobě samým zvyšuje sebedůvěru, snižuje stres a přináší…

Napište mi

Naplánujme si naší první nezávaznou konzultační schůzku, abychom se lépe poznali a zjistili, co od případné spolupráce očekáváme.